Beşiktaş Jimnastik Kulübü

BJK DERGİSİ

 • 01.07.2014 / 11:04 Beşiktaş Dergisi Temmuz Ayı Sayısı Satışa Çıktı
 • 01.07.2014 / 01:49 İsmail Köybaşı, Taraftarlarımızı Beşiktaşımıza Destek Olmaya Davet Etti
 • 01.07.2014 / 01:47 Başkanımızın Beşiktaş Dergisi'ndeki Yazısı
 • 01.06.2014 / 12:15 Kerim Frei ile Kartal Modası
 • 01.06.2014 / 12:11 Mesut Süre: “Stand up kendini rezil etme sanatıdır”
 • 01.06.2014 / 12:01 Beşiktaş Dergisi Haziran Sayısı Çıktı
 • 03.05.2014 / 17:01 Beşiktaş Dergisi Mayıs Sayısı Çıktı
 • 03.05.2014 / 00:08 ‘Vodafone Arena Muhteşem Olacak’
 • 01.05.2014 / 12:05 Oğuzhan Özyakup ile Kartal Modası
 • 01.05.2014 / 12:00 Gürkan Uygun Beşiktaş Dergisi’nde
 • 01.04.2014 / 12:28 Beşiktaş Dergisi Nisan Sayısı Çıktı
 • 01.04.2014 / 12:19 ‘Beşiktaş Taraftarları ile Aynı Takımın Bir Parçası Olmak Gurur Verici’
 • 01.04.2014 / 11:50 Atiba Hutchinson ile Kartal Modası
 • 01.04.2014 / 11:45 Başkanımız Fikret Orman’ın Beşiktaş Dergisi’ndeki Yazısı
 • 03.03.2014 / 13:09 İlle de Ramon Olsun

BAŞKANIN MEKTUBU

Fikret Orman Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

Temmuz 2014

Sevgili Beşiktaşlılar,

Beşiktaşımız ile ilgili her çalışmayı heyecanla, umutla ve kararlılıkla sürdürüyoruz. Önümüzdeki sezon için futbol takımımızın kadrosunu oluştururken, günü kurtarmaktan çok, uzun vadeli projeleri hayata geçirmek istiyoruz. Futbol Genel Direktörümüz Sayın Önder Özen, Futbol A Takım Teknik Direktörümüz Sayın Slaven Bilic ve ekibinin çalışmaları doğrultusunda hazırlıklarımız sürüyor. Bazı futbolcularla yollarımızı ayırırken; başarıya susamış, Beşiktaş ruhunu benimseyecek, formamızın hakkını verecek bir kadro oluşturmak her zamanki hedefimiz. Her şeyden önce bir Beşiktaş taraftarı olarak, benim de sahada görmek istediğim kadro, çok koşan, istikrarlı, yürekten oynayan, terinin son damlasına kadar mücadele eden bir takım... Böyle bir kadroyu keyifle izleyeceğimiz Vodafone Arena’yı tamamlamak için bütün enerjimizle çalışmaya devam ediyoruz. Enerjimizin büyük bir bölümünü yeni mabedimizin tamamlanması için harcıyoruz. Önümüzdeki sezon Vodafone Arena’da, her şeyin en iyisini, en güzelini hak eden siz taraftarlarımızla özlenen başarılara ulaşacağımıza yürekten inanıyorum.

**

Futbol takımımızın yanı sıra diğer branşlarda da arkadaşlarımın titiz çalışmalarını yakından takip ediyorum. Bildiğiniz üzere; kulübümüzün gururu, sezonu çifte şampiyonlukla tamamlayan erkek hentbol takımımızın antrenörü Müfit Arın ve ekibi ile sözleşmemizi yeniledik. Kendilerine başarılarının devamını dilerim.

Antrenörlük yapmak isteğiyle görevinden ayrılan basketbol genel direktörümüz Erman Kunter’in yerine de Yiğiter Uluğ’u göreve getirdik. Kulübümüz için önemli bir isim olan Erman hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür eder, bilgisi ve deneyimine güvendiğim Yiğiter Uluğ’un camiamıza hayırlı olmasını dilerim.

**

Camiamızda eğitimle ilgili gelişmeler beni ayrıca mutlu ediyor. Iğdır ili Aralık ilçesine bağlı Kırçiçeği köyünde Beşiktaşlı bölge halkının katkılarıyla yaptırılan Beşiktaş Şeref Bey İlkokulu’nun ve Karahacılı köyünde yönetim kurulu eski üyelerimizden Hüseyin Mican’ın katkılarıyla yaptırılan Beşiktaş Mican Okulu’nun açılışlarını geçtiğimiz ay gerçekleştirdik. Beşiktaş bir duruştur, bir hayata bakış açısıdır. Ülkemizi ve Beşiktaşımız’ı seven pırıl pırıl öğrencilerin bu okullarda yetişmesini diliyorum.

**

Beşiktaşımız’ı güzel günlere taşımak için çıktığımız yolda en büyük desteği sizlerden alıyoruz. Siz büyük taraftarlarımızdan, kulübümüze üye olmanızı, kombine kart ve formalarımızı edinmenizi, lisanslı ürünlerimizi kullanmanızı, yayınlarımıza ve diğer tüm ürünlerimize sahip çıkmanızı bekliyorum.

En derin sevgi ve saygılarımla,

Fikret Orman
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

FUTBOLCU RÖPORTAJI

İsmail Köybaşı, Taraftarlarımızı Beşiktaşımıza Destek Olmaya Davet Etti

Beşiktaş Dergisi'nin Temmuz ayı sayısının kapağında yer alan İsmail Köybaşı, hırsıyla dikkat çekiyor ve taraftarlarımızı takıma destek olmaya davet ediyor.

Beşiktaşımız ondan çok şey bekliyor.


İsmail Köybaşı, her zamankinden daha hırslı ve yeniden yeşil sahalarda kendisinden beklenilenleri vermek için çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Beşiktaş Dergisi Temmuz sayısının kapağını süsleyen genç futbolcumuz, yeni stadımız Vodafone Arena’da oynamak için büyük heyecan duyduğunu ve Dolmabahçe’de top sürmeyi çok özlediğini söylüyor. Yeni sezonda da tüm taraftarları Beşiktaşımız’ı desteklemeye davet eden İsmail Köybaşı, her zamankinden daha azimli…


“Yaşadığım her anı değerlendirmek ve kendimi geliştirmek adına sırt çantamda topladığım değerler var. Çünkü her an büyüyorsunuz ve büyürken de kendinizi geliştirmeniz gerekir. Sadece futbolda değil. O yüzden benim de vaktim dolduğunda anlatmaya değer bir kaç hikayem olmalı. Buna inanıyorum.”


“Bence Beşiktaş’ın ve Beşiktaşlı olmanın en büyük gururudur taraftarımız. Bana sadece topu sürerken değil, hayatla mücadelemde de daima ileri bakmamı sağladıkları için onlara minnet borçluyum.”

KÜNYE

FİKRET ORMAN
Beşiktaş Sportif Ürünler San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

ERDOĞAN AKTAŞ
İletişim Komitesi Başkanı

SERPİL KURTAY
Genel Yayın Yönetmeni - Yazı İşleri Müdürü

BURCU YAŞAR
Görsel Yönetmen - Renk Ayrım

MURAT ARDA
Editor

RAHMAN SAĞIROĞLU, HASAN AVCI, BERKANT KAYA, HÜRRİYET GAZETESİ ARŞİVİ, UĞUR UTKU SEZER
Fotoğraflar

PROMAT BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Baskı

CIM TEKNOLOJİ İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.
Abonelik

ARAS KURYE
Abonelik Dağıtım

dergi@bjk.com.tr
Beşiktaş Sportif Ürünler San. ve Tic. A.Ş. Süleyman Seba Cad. No:48 Beşiktaş - İstanbul
ABONELİK: 444 5 903
EDİTÖR: 0 212 236 17 17
ISSN: 1302-9347

 • HENTBOL
 • ENGELLİLER
 • GÜNCEL MAÇ
 • PUAN DURUMU
KART 1903 - SİYAH “Önce biz vardık, hala da biz varız” 250 TL SAHİP OLUN FAYDALAR
KART 1903 - BEYAZ “Bazıları İçin Hayat, Ya Siyahtır Ya Beyaz” 60 TL SAHİP OLUN FAYDALAR
YAVRU KARTAL KART “Beşiktaşlı Olmayıp Beşiktaşlı Doğanlar” 50 TL SAHİP OLUN FAYDALAR