Beşiktaş Jimnastik Kulübü

BJK DERGİSİ

 • 01.08.2014 / 17:18 Başkanımızın Beşiktaş Dergisi'ndeki Mesajları
 • 01.08.2014 / 10:20 Beşiktaş Dergisi Ağustos Sayısında Bu Ay
 • 01.07.2014 / 10:49 İsmail Köybaşı, Taraftarlarımızı Beşiktaşımıza Destek Olmaya Davet Etti
 • 01.07.2014 / 01:47 Başkanımızın Beşiktaş Dergisi'ndeki Yazısı
 • 01.06.2014 / 12:15 Kerim Frei ile Kartal Modası
 • 01.06.2014 / 12:11 Mesut Süre: “Stand up kendini rezil etme sanatıdır”
 • 01.06.2014 / 12:01 Beşiktaş Dergisi Haziran Sayısı Çıktı
 • 03.05.2014 / 17:01 Beşiktaş Dergisi Mayıs Sayısı Çıktı
 • 03.05.2014 / 00:08 ‘Vodafone Arena Muhteşem Olacak’
 • 01.05.2014 / 12:05 Oğuzhan Özyakup ile Kartal Modası
 • 01.05.2014 / 12:00 Gürkan Uygun Beşiktaş Dergisi’nde
 • 01.04.2014 / 12:28 Beşiktaş Dergisi Nisan Sayısı Çıktı
 • 01.04.2014 / 12:19 ‘Beşiktaş Taraftarları ile Aynı Takımın Bir Parçası Olmak Gurur Verici’
 • 01.04.2014 / 11:50 Atiba Hutchinson ile Kartal Modası
 • 01.04.2014 / 11:45 Başkanımız Fikret Orman’ın Beşiktaş Dergisi’ndeki Yazısı

BAŞKANIN MEKTUBU

Fikret Orman Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

Sevgili Beşiktaşlılar,
 
Biz Beşiktaşlılar formamızın kutsallığına inanırız. Formamızı 111 yıldır şerefle, onurla taşımanın sonsuz gururuna sahibiz. Bütün Beşiktaşlılar’ın yaşamında, formamızı giydiği günün, ilk formamızı satın aldığı anın yeri özeldir. Her Beşiktaşlı için, Beşiktaş formasının paha biçilemeyecek bir değeri vardır. 2014-2015 sezonu için formalarımızı hazırlarken, bütün bu sorumluluklarımızın bilincindeydik. Forma sponsorumuz adidas ile titiz bir çalışma yaptık ve Beşiktaşımız’a layık üç ayrı dizayndaki forma ile taraftarlarımızın huzuruna çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Taraftarlarımızın yeni formalarımızı beğeneceklerine, sahip çıkacaklarına yürekten inanıyorum. Beşiktaşlı olmayı, bir yaşam biçimi haline getiren büyük taraftarımız, takımımızı yeni formalarımızla maçlarımıza gelerek destekleyecektir. Yeni sezonda elde edeceğimiz başarılarla Türkiye’nin Siyah Beyaz’a boyanması, bütün Beşiktaşlılar’ın sokaklarda formalarıyla dolaşması en büyük hedefimizdir.
 
Vodafone Arena’nın gururunu hep beraber yaşamamız için geçtiğimiz Ramazan ayında iftar yemeklerimizi Doğu Tribünü’nde düzenledik. Camiamızdan çeşitli meslek grupları, dernekler ve kulüp üyeleri ile bu iftar yemeklerinde bir araya geldik, sohbetler ettik, görüş alışverişinde bulunduk. Mabedimizin açılmasıyla birlikte Beşiktaş’ın aydınlık günleri çok daha rahat olacaktır. Acı çekmeden güneşli günleri görmek mümkün olmuyor. Şu anda Türkiye’de yirmi altı stat yapılırken, yirmi beşine devlet katkı sağlıyor. Biz stadımızı, hiçbir yerden katkı almadan, kendi alın terimizle, Beşiktaş’a güvenen sponsorlarımızla ve bizlere güvenip loca ve kombine alan taraftarlarımızın emekleriyle yapıyoruz. Bu nedenle sizlerden kombinelerimize, formalarımıza, diğer lisanslı ürünlerimize ve  yayınlarımıza olan ilginizi devam ettirmenizi bekliyor, kulübüm ve şahsım adına her katkı için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 
 
Bildiğiniz üzere Beşiktaş’a faydalı olacağına inandığımız santrafor Demba Ba’yı transfer ettik. Teknik direktörümüz Slaven Bilic yönetiminde Almanya ve İngiltere’de yaptığı kamplarla yeni sezona hazır hale gelen futbol takımımızla ilgili elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yine diğer branşlarda da transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Futboldan basketbol, hentboldan voleybola, atletizmden jimnastiğe, bokstan güreşe kadar Beşiktaş armasının temsil edildiği her branşta başarı hedefliyoruz.
 
111 yıldır olduğu gibi, bu sene de kulübümüzün, yönetimimizin, takımlarımızın en büyük gücü, her zaman olduğu gibi büyük Beşiktaş taraftarı olacaktır. Büyük Beşiktaş Camiası’nın elele ve gönül birliği içinde arkamızda olduğunu bilmek bana hem güç hem de tarif edilemez bir onur veriyor. 2014-15 sezonunun başta Beşiktaşımız olmak üzere tüm rakiplerimize ve futbol ailesine hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.
 
En derin sevgi ve saygılarımla,
 
Fikret Orman
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

FUTBOLCU RÖPORTAJI

İsmail Köybaşı, Taraftarlarımızı Beşiktaşımıza Destek Olmaya Davet Etti

Beşiktaş Dergisi'nin Temmuz ayı sayısının kapağında yer alan İsmail Köybaşı, hırsıyla dikkat çekiyor ve taraftarlarımızı takıma destek olmaya davet ediyor.

Beşiktaşımız ondan çok şey bekliyor.


İsmail Köybaşı, her zamankinden daha hırslı ve yeniden yeşil sahalarda kendisinden beklenilenleri vermek için çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Beşiktaş Dergisi Temmuz sayısının kapağını süsleyen genç futbolcumuz, yeni stadımız Vodafone Arena’da oynamak için büyük heyecan duyduğunu ve Dolmabahçe’de top sürmeyi çok özlediğini söylüyor. Yeni sezonda da tüm taraftarları Beşiktaşımız’ı desteklemeye davet eden İsmail Köybaşı, her zamankinden daha azimli…


“Yaşadığım her anı değerlendirmek ve kendimi geliştirmek adına sırt çantamda topladığım değerler var. Çünkü her an büyüyorsunuz ve büyürken de kendinizi geliştirmeniz gerekir. Sadece futbolda değil. O yüzden benim de vaktim dolduğunda anlatmaya değer bir kaç hikayem olmalı. Buna inanıyorum.”


“Bence Beşiktaş’ın ve Beşiktaşlı olmanın en büyük gururudur taraftarımız. Bana sadece topu sürerken değil, hayatla mücadelemde de daima ileri bakmamı sağladıkları için onlara minnet borçluyum.”

KÜNYE

FİKRET ORMAN
Beşiktaş Sportif Ürünler San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

ERDOĞAN AKTAŞ
İletişim Komitesi Başkanı

SERPİL KURTAY
Genel Yayın Yönetmeni - Yazı İşleri Müdürü

BURCU YAŞAR
Görsel Yönetmen - Renk Ayrım

MURAT ARDA
Editor

RAHMAN SAĞIROĞLU, HASAN AVCI, BERKANT KAYA, HÜRRİYET GAZETESİ ARŞİVİ, UĞUR UTKU SEZER
Fotoğraflar

PROMAT BASIM YAYIN SAN. VE TİC. A.Ş.
Baskı

CIM TEKNOLOJİ İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.
Abonelik

ARAS KURYE
Abonelik Dağıtım

dergi@bjk.com.tr
Beşiktaş Sportif Ürünler San. ve Tic. A.Ş. Süleyman Seba Cad. No:48 Beşiktaş - İstanbul
ABONELİK: 444 5 903
EDİTÖR: 0 212 236 17 17
ISSN: 1302-9347

 • FUTBOL
 • ERKEK BASKETBOL
 • KADIN BASKETBOL
 • GÜNCEL MAÇ
KART 1903 - SİYAH “Önce biz vardık, hala da biz varız” 250 TL SAHİP OLUN FAYDALAR
KART 1903 - BEYAZ “Bazıları İçin Hayat, Ya Siyahtır Ya Beyaz” 60 TL SAHİP OLUN FAYDALAR
YAVRU KARTAL KART “Beşiktaşlı Olmayıp Beşiktaşlı Doğanlar” 50 TL SAHİP OLUN FAYDALAR