HABERLER

12.02.2012

BASKETBOL

Türk Telekom Maçına Taraftarlarımızı Bekliyoruz

Beşiktaş Milangaz Basketbol Takımımız, bugün Türk Telekom'u Milangaz Arena'da konuk edecek.

Siyah-beyazlılarımız, Beko Basketbol Ligi’nin 18. haftasında Türk Telekom’u bugün saat 15.00’de Beşiktaş Milangaz Arena’da konuk edecek.
Mücadelenin biletleri Biletix’den satışa sunuldu. Biletlerinizi Biletix satış standları, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Çağrı Merkezi ve www.biletix.com internet adresinden alabilirsiniz. İnternetten bilet almak için tıklayınız.
 
Bilet fiyatları şöyle:
 
Protokol: 50 TL
Diğer tüm tribünler: 20 TL
 
TARAFTARLARIMIZI MAÇA BEKLİYORUZ

Hem Beko Basketbol Ligi'nde hem de EuroChallenge Kupası'nda başarılı performansı ve göze hoş gelen oyunuyla dikkat çeken siyah-beyazlılarımız, Türk Telekom mücadelesinde taraftarlarımızın desteğini bekliyor.
SERVİSLER HİZMET VERECEK
Taraftarlarımızın salona rahat ulaşabilmeleri için Pazar günü saat 13.30-14.30 arasında Beşiktaş Belediyesi'ne ait araçlar Zincirlikuyu Metrobüs İstasyonu önünden ring seferer düzenleyecektir.

BEŞİKTAŞ MİLANGAZ ARENA'YA NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Taraftarlarımız 58 A ve 59 B nolu İETT otobüsleriyle Milangaz Arena'ya ulaşabilirler.

Kabataş durağından kalkan ve Beşiktaş - Zincirlikuyu güzergahından Akatlar'a gelen 58 A nolu otobüsten Anafartalar Okulu durağı'nda inmek suretiyle taraftarlarımız Milangaz Arena'ya kısa bir yürüyüş ile ulaşabilirler.

Ayrıca Şişli Merkez durağından kalkan ve Zincirlikuyu - Levent güzergahından Akatlar'a gelen 59 B nolu otobüsten Spor Kompleksi durağında inmek suretiyle Milangaz Arena'ya yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Bu alternatiflerin yanı sıra Levent Metro Durağı ve Zincirlikuyu Metrobüs durağından kısa bir taksi yolculuğu ile Milangaz Arena'ya ulaşmak mümkündür.